Vítejte na stránkách věnovaných motocyklům Jawa do obsahu 50ccm

Je nás parta kluků kteří se často rádi hrabeme v těchto splašených trubkách snažíme se z nich vyždímat úplný maximum a jak už to bývá někdy se daří někdy ne rádi vyrážíme na různé srazy , výlety atd.

Chceme touto cestou pomoci ostatním dovědět se něco nového a nají nové kamarády


Vítejte na stránkách příznivců motorek Jawa

17.1.2005 Prosím vąechny návątěvníky posílejte mi fotky piąte komentáře návrhy co by jste chtěli nového co změnit atd. po maturitě to tu celé předělám do jiného vzhledu a pokusím se je roząírit proto mi napiąte jak to chcete.(Vąechno piąte do diskuze) A hlavně co tu chcete dík Přítel .21.12. 2004-Dodělal jsem diskuzi a bazar do alespoň funkčního stavu tak prodávejte, kupujte, chatujte, diskutujte .. a i v Zimě jezděte ... .


20.5.2004 Ahoj motocvoci jak se vede tak trochu nemám čas na obnovování těchto stánek, protože můj kamarád jezdí motokross a chtěl po mě vytvořit také stánky. Budu se snažit je aktualizovat co nejčastěji. Taky se mi povedlo naformátovat některé obrázky pionýrů. Prosím jestli by jste mi je mohli poslat znovu. .


10.3. 2004-Omlouvám se všem nadšencům pro tento sport, že jsem dlouho nic nezměnil. Důvod byl jednoduchý nemohl jsem na Internet a neměl jsem dostatek času. Všem kdo jste mi napsali velice děkuji. Těm kterým jsem neporadil se pokusím poradit dodatečně.Ahoj kamarádi(tky) mám k vám prosbu hrozně rád bych vylepšil tyto stránky původně jsem si myslel, že tyto stránky nebudou navštěvovány, jsou to totiž moje první stránky, které jsem dal celé dohromady. Ale podle přístupů zjišťuji, že to nebyl úpně špatnej nápad a proto vás prosím !!!!!! Posílejte mi fotografie vašich pionýrů, úpravy , náměty, doby konání srazů, dotazy..... Bez těchto materiálů se nemohou stránky rozšiřovat. Tyto materiály a dotazy posílejte na Jawa.Place@seznam.cz .

Předem děkuju.